+48 886-109-520
kamiladr@o2.pl
e-KOREPETYCJE LDEK
e-KOREPETYCJE LDEW
MENU MENU

Kontakt

dr n med Kamila Czekalska

specjalista protetyk

tel.: +48 886 109 520
mail: kamiladr@o2.pl

 

 

 

Jeśli chcesz zgłosic się na korepetycje lub kurs wypełnij pola kontaktu w treści wpisując:


zgłaszam chęć udziału w korepetycjach półrocznych do LDEK

lub

zgłaszam chęć udziału w korepetycjach półrocznych do LDEW

lub

zgłaszam chęc udziału w lekcjach po angielsku do LDEK (LDEK in english)

lub

zgłaszam chęć udziału w kursie powtórkowym do LDEW/LDEKJeżeli masz pytanie odnośnie lekcji do LDEK//LDEW bardzo chętnie na nie odpowiem.
Proszę zadawać pytania poprzez wypełnienie formularza.
Postaram się jak najbardziej szczegółowo odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Nie obawiaj się tylko zapytaj!

Zgłoś się na korepetycje
lub kurs powtórkowy
Imię i nazwisko ∗ Telefon ∗ Adres e-mail ∗ Rodzaj uczestnika ∗ Czy zdawałeś już LDEK/LDEW? ∗ Czy zdałeś egzamin? Liczba zdobytych punktów potwierdzona certyfikatem Zgłaszam chęć udziału w: ∗ Uwagi
Zgodnie z art.7 ust 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. tzw RODO wyrażam zgodę niezbędną do zebrania moich danych osobowych przez stronę www.kurs-ldek.pl w celu zgłoszenia uczestnictwa na korepetycje a także w celu komunikacji oraz otrzymywania za pośrdenictwem telefoni komórkowej i poczty elektronicznej informacji dot.lekcji do Ldek.Zgodnie z prawem przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych, prawo do wprowadzenia zmian/poprawek , prawo do usunięcia swoich danych, prawo do ograniczeń w przetwarzaniu, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, prawo łatwej przekazywalności danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.